Додаткова інформація
| Висота | 810 мм |
|---|---|
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Вихідний струм, не більше | 0 А |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Дісплей | Так |
| Виконання | Навісний |
| Кількість ступенів (похибка, %) | () |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 810 мм |
|---|---|
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Вихідний струм, не більше | 0 А |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Дісплей | Так |
| Виконання | Навісний |
| Кількість ступенів (похибка, %) | () |
| Вага | 80 кг |