Додаткова інформація
| Висота | 370 мм |
|---|---|
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Вихідний струм, не більше | 0 А |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Дісплей | Так |
| Виконання | Навісний |
| Кількість ступенів (похибка, %) | () |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 370 мм |
|---|---|
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Вихідний струм, не більше | 0 А |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Дісплей | Так |
| Виконання | Навісний |
| Кількість ступенів (похибка, %) | () |
| Вага | 11 кг |