Додаткова інформація
| Висота | 577 мм |
|---|---|
| Довжина | 182 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Вихідний струм, не більше | 50 А |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Дісплей | Так |
| Виконання | Навісний |
| Кількість ступенів (похибка, %) | 16(3.5%) |
| Вага | 30 кг |
| Вид | Симисторні (тиристорні) |
| Тип підключення | Клемне |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Номінальна потужність | 11 кВт |
| Повна потужність | 11 кВА |
| Байпас | Електронний |
| Рекомендоване застосування | Дача, Дім, Квартира, Котли, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Серія | Ампер v2.0 |





