Додаткова інформація
| Висота | 725 мм |
|---|---|
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість фаз | 3 |
| Дісплей | Так |
| Виконання | Підлоговий |
| Кількість ступенів (похибка, %) | 36(1.5%) |
| Вага | 75 кг |
| Вид | Симисторні (тиристорні) |
| Тип підключення | Клемне |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Номінальна потужність | 22 кВт |
| Повна потужність | 22 кВА |
| Байпас | Механічний |
| Рекомендоване застосування | Адміністративні будівлі, Виробничі станки, Дім |
| Серія | Герц v3.0 |





