Опис
Вбудований світильник Feron 8170-2 коричневий золото
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Додаткова інформація
| Висота | 535 мм |
|---|---|
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вихідний струм, не більше | 50 А |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Дісплей | Так |
| Виконання | Навісний |
| Кількість ступенів (похибка, %) | безступеневі(0.5%) |
| Вага | 27 кг |
| Вид | Симисторні (тиристорні) |
| Тип підключення | Клемне |
| Максимальна вхідна напруга | 310 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Номінальна потужність | 11 кВт |
| Повна потужність | 11 кВА |
| Байпас | Електронний |
| Рекомендоване застосування | Дім, Квартира, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Серія | КілоГерц |














