Додаткова інформація
| Висота | 530 мм |
|---|---|
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Вихідний струм, не більше | 0 А |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Дісплей | Так |
| Виконання | Навісний |
| Кількість ступенів (похибка, %) | () |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 530 мм |
|---|---|
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Вихідний струм, не більше | 0 А |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Дісплей | Так |
| Виконання | Навісний |
| Кількість ступенів (похибка, %) | () |
| Вага | 29 кг |