Додаткова інформація
| Висота | 460 мм |
|---|---|
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Вихідний струм, не більше | 32 А |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Дісплей | Так |
| Виконання | Навісний |
| Кількість ступенів (похибка, %) | 16(2.7%) |
| Вага | 21 кг |
| Вид | Симисторні (тиристорні) |
| Тип підключення | Клемне |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Повна потужність | 7 кВА |
| Байпас | Електронний |
| Рекомендоване застосування | Дім, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Серія | Ампер v2.0 |





