Додаткова інформація
| Висота | 145 мм |
|---|---|
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Дісплей | Так |
| Виконання | Навісний |
| Кількість ступенів (похибка, %) | 9(4.5%) |
| Вага | 13,5 кг, 5 кг |
| Вид | Симисторні (тиристорні) |
| Тип підключення | Вилка |
| Максимальна вхідна напруга | 285 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 135 В |
| Номінальна потужність | 2 кВт, 2.2 кВт |
| Повна потужність | 2 кВА, 2.2 кВА |
| Байпас | Ні |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Серія | Ампер v2.0 |





