Додаткова інформація
| Висота | 1280 мм |
|---|---|
| Довжина | 779 мм |
| Ширина | 384 мм |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість фаз | 3 |
| Дісплей | Так |
| Виконання | Підлоговий |
| Кількість ступенів (похибка, %) | 36(1.0%) |
| Вага | 250 кг |
| Вид | Симисторні (тиристорні) |
| Тип підключення | Клемне |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Номінальна потужність | 83 кВт |
| Повна потужність | 83 кВА |
| Байпас | Механічний |
| Рекомендоване застосування | Адміністративні будівлі, Виробництво, Виробничі верстати, Дім, Майнінг ферми, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок, Серверна, Холодильна камера |
| Серія | Герц-Про v3.0 |





